Tisztelt Egyesületi Tagok,Kedves Horgásztársak!
Tisztelettel várunk Titeket az év első társadalmi munkájára a tanyán!
A társadalmi munka időpontja:
2026 április 25 szombat reggel 8 óra
Kérem aki tud hozzon lapátot, utánfutót, fűkaszát, a tanya rendrakásához szükséges egyéb felszereléseket.
A társadalmi munka elnökségi felelőse ezen a napon: Dr.Varga István elnökségi tag
Kérem gyertek ha tudtok sok feladat van!
Köszönjük
Bauxit He elnökség

